_

HAKKIMIZDA
AYYILDIZ SULAMA SİSTEMLERİ

                1998 yılında Malatya da  kurulmuş olan AYYILDIZ SULAMA peyzaj alanları, tarımsal alanların proje ,montaj ve sulamasında faaliyet göstermekte olup,çalışmalarına 2007 yılında  bünyesine eklediği Fethiye şubesi ve Filtrasyon imalathanesiyle güçlenerek devam etmektedir.

AYYILDIZ SULAMA;  Tarımsal sulama sistemleri , damla sulama sistemleri , peyzaj sulama sistemleri , filtrasyon sistemleri , pompa , hidrofor , montaj ve bakımı yapılmaktadır.

AYYILDIZ SULAMA; Dünya lideri olan palaplast , rainbird , hunter , naandan , Yunanistan , İsrail menşei'li  damla ve tarımsal alanda kullanılan tüm malzemelerin bulunduğu büyük bir firmadır.

             Yerli firmaların ürettiği (Göksu damlama,kalyon , güney vana , klepsan , Türkoğlu , şen pres , duyar , senkron , alternatif , eser , toprak su , Fırat boru , beta fidancılık ve ispanya firmalarıyla çalışmaktadır.

AYYILDIZ SULAMA ; Fidan konusunda ispanyadan gelen bodur ve yarı bodur  meyve fidanları da satmaktadır.

Projelerimiz ; tarımsal sulama ve peyzaj sulama sistemlerinde manuel ve otomatik sekilde
Montaj ve uygulama yapılmaktadır.

AYYILDIZ SULAMA 'bu yönde üstlendiği yüksek kalite düşük maliyetli plan , proje , montaj ve uygulamaya devam etmektedir.

            Uzman kadrosunun(ziraat mühendisleri , sera ve sulama teknikerleri ) deneyimi ve teknolojik altyapısını kendinesine temel alan AYYILDIZ SULAMA müşteri memmuniyetini ön planda tutmaktadır.


Copyright Ò2009 DESİNG : MÜŞTEBA KABASAKAL
Tarımsal ve PeyzaJ Sulama Sistemleri